DVTV útočí na deset milionů! Končíme dnes večer! Podpořte nás, říká včelka Mája Daniela Drtinová…

33
2

– Máte poslední šanci podpořit nezávislou žurnalistiku .Končíme v 19:45. Ten měsíc šíleně utekl a my vám děkujeme, že jste se stali, nebo ještě stanete, členy našeho kmene. Vážíme si vaší podpory a jsme rádi, že vás máme!

Dnes pro vás máme něco speciálního! Včelku Máju Danielu Drtinovou v rozhovoru s Jakubem Železným… Doporučujeme dokoukat do konce 🙂

Video vzniklo před téměř deseti lety ještě v České televizi a mluvili jsme o něm v jednom z našich speciálů. A vy jste se po něm hodně ptali… A co chystáme dnes? Už v 17:30 uvidíte poslední živý stream s Danielou, Martinem i Emmou. Pustíme vám nejlepší videa z kampaně DVTV Extra a dojde i na plnění odměn a vaše dotazy. Sdílejte, napište nám, co vám v DVTV chybí, nebo proč nás máte rádi. A užijte si Včelku Máju.

ODEBÍREJTE NEJLEPŠÍ ROZHOVORY NA YOUTUBE:
Sledujte nás na sítích: FACEBOOK:
INSTAGRAM:
TWITTER:

Nguồn: https://meforce.net/

Xem thêm bài viết khác: https://meforce.net/giai-tri/

33 COMMENTS

  1. Dobrý den, můžu Vám prosím napsat, proč Vás nemám rád? Protože na to se evidentně nikdo neptá a všichni se jen bohémsky opájíte vaší dokonalostí a popularitou. Ale nezapomínejte že jde o virtuální svět, čili imaginativní.

  2. dekuji, miluju tenhle rozhovor, pochopil jsem, ze je Daniela uzasna ve sve pohotovosti a smyslu pro humor. 🙂 tesim se na podobnou humornou polohu i v dvtv, jsem si jist , ze krome vaznych politickych a spolecenskych temat i humor do zurnalistiky patri. 🙂

  3. Tak to je paráda 😀 je dobře, že tenhle záznam existuje 😀 dokazuje, že každý může mít své volnější chvilky, i absolutní profíci.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here